Opieka powdrożeniowa

Głównym celem supportu jest opieka i dostosowanie oprogramowania tak, aby pracował stabilnie i wydajnie, nie powodując przestoju w pracy.

Wymaga to stosowania nowoczesnych technologii z jednej, jak i znalezienia optymalnego połączenia tych dwóch wymagań z drugiej strony.  Wybór systemu operacyjnego, zastosowanego środowiska programistycznego oraz wydajnych i stabilnych baz danych stanowią podstawę naszego działania. Dodatkowo zapewniamy odpowiednią konfigurację oprogramowania oraz stały support systemu, co gwarantuje nieprzerwane i bezbłędne funkcjonowanie systemu.
Support jest przeznaczony dla firm, które chcą mieć stałą opieką systemu KAMBIT.CRM przez specjalistów KAMBIT.PL.


Główne pojęcia supportu:
  • Indywidualne wydruki - przygotowujemy na zlecenie wydruki,
  • Raport, statystyka - przygotowujemy zestawienia statystyki wg zaleceń klienta
  • Aktualizacje programu – klient otrzymuje wszystkie nowe wersje zawierające wprowadzone moduły i funkcjonalności
  • Modyfikacje programu wg indywidualnych potrzeb – korzystając z tej opcji klient zleca wykonanie według swoich zaleceń nowe moduły, nową funkcjonalność bez dodatkowych kosztów
  • Nadzór techniczny bazy danych - reindeksacja bazy danych, analiza i optymalizacja wydajności bazy danych, "tuning" bazy danych, serwisowanie oraz naprawa bazy danych, archiwizacja.

Zachęcamy do zapoznania się z szczegółowymi informacjami opieki powdrożeniowej kontaktując się z konsultantami działu handlowego: email biuro@kambit.pl lub telefonicznie 044 649-66-26