Firma
FirmaGrupa Kambit.pl została powołana do życia w 2002 roku jej założycielami są Kamil Świętczak i Krzysztof Bitel – dzięki wspólnej wizji i kooperacji stworzyli prężnie działającą korporację na rynku IT.

Firma od samego początku istnienia stawiała na nowoczesne technologie i potencjał ludzi.
Dzięki szerokiemu przekrojowi naszej działalności możemy poszczycić się rozwiązaniami zarówno z dziedzin telekomunikacji, energetyki jak i finansów i windykacji.

Grupa kambit.pl to Kambit.Software i Kambit.Interactive
– działające wspólnie pod jedną marką – Kambit.pl dzięki pełnej synergii firm jesteśmy w stanie sprostać najbardziej wysublimowanym wymaganiom klientów.

Kambit.Software to zespół technologiczny odpowiadający za tworzenie, projektowanie i nadzorowanie produkcji oprogramowania.
Możemy poszczyć się klientami zarówno w kraju jak i za granicą a przekrój naszych rozwiązań stanowią rozwiązania sieciowe dla hurtowni motoryzacyjnych, dla zakładów produkcyjnych (System nadzoru linii produkcyjnych dla Bosh), oprogramowanie dla energetyki (Telzas grupa ETC) jak i systemy kontroli przepływów finansowych wdrożony w kilkudziesięciu firmach windykacyjnych na terenie kraju.

Kambit.Interactive to zespół ludzi połączonych pasją tworzenia i wizji nowoczesnego marketingu firm, główny profil to tworzenie i promowanie kreacji internetowej dla firm – więcej na stronie Kambit.Interactive !!!!!